Něco málo o nás...


Do školy jsme nastoupili v roce 2013 v počtu 27 žáků. Od té doby jsme toho mnoho zažili, ale stále jsme parta 15 kluků a 12 holek. 

Od čtvrté třídy máme novou paní učitelku, místo Evy Mikeškové st. nás dnes učí Eva Mikešková ml. Nic se neděje, JE TO V RODINĚ!

Stále se snažíme v něčem vynikat. Ve třídě máme malíře, zpěvačky, recitátorku, ale i spoustu sportovců jako například tenistku, judistu, florbalistu, fotbalisty i parkouristy. 

Známky si docela držíme, pilně se snažíme. Kromě naší paní učitelky nás učí paní učitelka Králová z pracovních činností a hudební výchovy, paní učitelky Zaoralová a Tvrdá z anglického jazyka, paní učitelky Schmidtová a Koláčková z tělesné výchovy a páni učitelé Novotný a Hájek z informatiky.

Každoročně jezdíme na výlety, do divadla i na exkurze. Byli jsme i na škole v přírodě ve Velkých Losinách. Slavíme společně Velikonoce, Vánoce, svátky i narozeniny. Na každém konci školního roku se loučíme v klášterní zahradě, abychom se v září zase sešli. Jsme prostě PRIMA PARTA!

Seznam žáků

 1. Anderla Tomáš
 2. Antošová Natálie
 3. Coufal Pavel
 4. Domesová Aneta
 5. Habermannová Anežka
 6. Honziková Anna
 7. Hynčicová Kristýna
 8. Jaroš Damian
 9. Konečný Daniel
 10. Kozelková Michaela
 11. Krejzová Karolína
 12. Lankaš Martin
 13. Marcoň Lukáš
 14. Matoušková Michaela
 15. Omasta Zdeněk
 16. Osmančíková Nela
 17. Přibyl Jan
 18. Románek Martin
 19. Románek Michal
 20. Rytířová Sára
 21. Seidl Radim
 22. Seidlová Sabina
 23. Skopalík Jan
 24. Vidrmanová Julie
 25. Vybíral Ondřej
 26. Žákovec Jan
 27. Žůrek Vojtěch